BioBloom cbd

Projekt wizytówki wieliczka

Kooperacja na wysokim poziomie

Ostatnimi czasy otworzyłam swoją firmę. Jest to cukiernia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek a także domowych ciast. Z racji tego, iż wypieki to moja żyłka, zadecydowałam połączyć ją z biznesem. Znalazłam stosowne miejsce na sprzedaż moich wypieków, na domiar tego zadbałam o stosowną reklamę. Nieco później zaplanowałam poszerzyć działalność o wypieki tortów. Wszystko było dopieszczone, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dojście do szerszej grupy klientów. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z kompetentną obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zadbać o powierzchowność swojej działalności i dodatkowo otrzymałam w cenie projekt wizytówki z własnym logo oraz adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie kompletnego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Poszerzyłam swoją działalność o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki wysuwam wszystkim osobą zakładającym firmę. Każda drukarnia musi przygotować go indywidualnie pod potrzeby klienta. Nie powinien mieścić zbyt dużo informacji ani być niewyraźny. Dzięki temu potencjalny nabywca zapamięta najważniejsze wiadomości ażeby móc bez problemu odszukać firmę.
Cena wizytówek nie jest wielka. Czas adaptacji to w większości wypadków parę dni. Drukarnia omawia z nami poszczególne detale, które chcielibyśmy umiejscowić i zajmuje się adaptacją projektu. Podczas gdy jest on gotowy, zostajemy zakomunikowani drogą mailową o możliwości odbioru. W moim wypadku druk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się porywająco. Polecam niedużym oraz wielkim firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Cibdol cbd