legitymacja studencka hologramy els toruń

Ramki z nadrukiem UV rzeszów

Tablice rejestracyjne z nadrukiem UV

Jesteś kierowcą, a twoje auto jest dla ciebie notorycznie dopieszczaną nawet w najdrobniejszym calu perełką? A może po prostu wypatrujesz niewielkiego prezentu dla kogoś kto ma auto? Niezależnie od reakcji proponujemy tobie zmianę designu tablic rejestracyjnych i sugerujemy nasze ramki z nadrukiem UV, które wyróżnią trochę to konkretne auto na tle innych.
Masz dosyć banalnych ramek wykorzystywanych do mocowania tablic rejestracyjnych? My również, dlatego też właśnie postanowiliśmy wyjść odbiorcom na przeciw i wprowadziliśmy do propozycji naszej drukarni utworzone z wytrzymałego artykułu, nowoczesne Ramki z nadrukiem UV. Dowolność nadruku pozostawiamy do dyspozycji klienta. Klient może polecić nam nadruk z treścią reklamową (np. nazwę z adresem a w dodatku nr tel. mechanika) albo osobistą jak np. swoje imię czy pseudonim, a także fullprint w wybranym przez siebie szablonie. Nadruk realizujemy techniką cyfrowego druku UV i metodą sitodruku UV. Obie formy wykorzystujące technikę nadruku UV zezwolą na uzyskanie zniewalającej głębi odcieni oraz głębokiej kolorystyki, a co za tym idzie jaskrawości i imponującej czytelności. Ponadprogramową zaletą takiego druku jest jego wytrzymałość – niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne – deszcz bądź słońce, a nawet siarczysty mróz. Nasi wykwalifikowani pracownicy zrobią projekt ramki dokładnie stosując się do pańskich wytycznych, byście posiadali unikalne, spersonalizowane ramki z nadrukiem UV.
Rozporządzamy okazałym wachlarzem wzorcowych szablonów, majętną gamą odcieni a także wieloma czcionkami. Do państwa wyboru należy także gatunek stosowanej ramki, ponieważ użytkowane przez nas są poręczne w dwóch szerokościach: wąskiej  (20 mm) i szerokiej (23 mm). Prawdopodobnie odnajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wszystko o dieslu